W firmie JACK-BUD prowadzimy kompleksowe usługi dociepleniowe z naciskiem na ich pełen profesjonalizm. Nasza siedziba to miejscowość Załuski – obsługujemy w szczególności Warszawę oraz okoliczne miejscowości. Chcemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, dlatego kładziemy nacisk na wykwalifikowaną obsługę. Posiadamy również własną mieszalnię farb, tynków i mozaik i prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów dociepleniowych, tynków, klejów, farb i innych produktów firm Kreisel, Adexbud i innych.

Chcąc stale rozwijać jakość naszych usług, ogłaszamy nabór pracowników do dociepleń – jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ogłoszeniem.

Obowiązki kandydata:

  • montaż zewnętrznej izolacji termicznej – styropianu, wełny mineralnej, siatek i innych elementów
  • tynkowanie i malowanie ścian zewnętrznych
  • praca na wysokości, na rusztowaniach

Od kandydatów wymagamy:
  • udokumentowanego doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • doświadczenia przy pracy na rusztowaniach
  • dyspozycyjności
  • zaangażowania

Naszym pracownikom zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce wykonywania pracy
Świadczymy usługi w szczególności w Warszawie i w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do naszego zespołu w JACK-BUD, w takim przypadku zachęcamy do przesłania do nas aplikacji zawierającej CV.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy ich na rozmowę kwalifikacyjną. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt.

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599