TYNK AKRYLOWY CALIFORNIA FIRMY KREISEL

Gotowa do stosowania akrylowa masa tynkarska, do nakładania ręcznego w systemach ociepleń. Charakteryzuje się dużą przyczepnością i elastycznością, trwałością koloru, wysoką odpornością na uderzenia a także łatwością wykonania... więcej »

NANOTYNK SILIKONOWY

Gotowa do stosowania silikonowa masa tynkarska, do nakładania ręcznego w systemach ociepleń. Wyprodukowana na bazie specjalnych spoiw organicznych, wyselekcjonowanych wypełniaczy oraz domieszek modyfikujących i pigmentów... więcej »

TYNK MOZAIKOWY SEMPRE

Tynk mozaikowy przeznaczony do dekoracyjno-ochronnych wykończeń powierzchni na zewnątrz i do wewnątrz budynków. Polecany do pomieszczeń użyteczności publicznej (jak restaurację, sklepy, szkoły itp.), w których zastosowany nadaje osobliwy charakter... więcej »

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599